Przewodniki Giza Infinity Reels. Yggdrasil
Przewodniki Giza Infinity Reels. Yggdrasil

Przewodniki Giza Infinity Reels. Yggdrasil

Gra została zrealizowana w ramach programu YG Masters i wykorzystuje innowacyjną technologię GATI.

Nieskończone możliwości i fortuny

Podkowa na szczęście

Jest to już drugi tytuł wyprodukowany przez YG Masters, a wiodący wydawcy gier online podnoszą poprzeczkę. Giza Infinity Reels slot podąża za Yggdrasil Atlantis Megaways slot uruchomiony pod koniec ubiegłego roku.

Gracze, którzy lubią wysokiej jakości sloty online i zdecydują się na ten jeden, tym razem odkryją bogactwo, które leży pod piaskami, które oferują nieskończone możliwości dla graczy. Ta gra pokazuje najlepszy w swojej klasie dźwięk ReelPlay i pionierską technologię slotów. Miłośnicy slotów staną twarzą w twarz z Wielką Piramidą w Gizie, która jest jedną z najbardziej symbolicznych rzeczy starożytnego Egiptu.

Gracze będą cieszyć się odkrywaniem nieskończonego bogactwa w grze, która charakteryzuje się pionierskim dźwiękiem i technologią.

Wspaniałą rzeczą w tej wspaniałej grze jest to, że nowe bębny mogą być dodawane w nieskończoność, a każdy nowy bęben zwiększy również mnożnik dla wszystkich wygranych symboli! Kolejne wygrane będą również napędzać graczy w kierunku toru mnożników, a każdy obrót oferuje graczom możliwość kontynuowania dodawania nowych bębnów w celu uzyskania większych wygranych i szansy na wygranie jackpota w grze.

Ten jackpot zostanie uruchomiony, gdy gracz dotrze do 15. bębna. Jackpot to 888-krotność całkowitego zakładu przyznawanego graczowi, dodatkowo do wszystkich wygranych już osiągniętych.

Innowacyjne technologie

Technologia

Reel-Play to firma z siedzibą w Sydney, która jest domem dla bogatej kolekcji wysokiej jakości slotów online, w tym Infinite Reel, jej własnej franczyzy i kilku udanych licencjonowanych tytułów Megaways.

Najnowsza wersja Yggdrasil wykorzystuje innowacyjną technologię GATI, która umożliwia deweloperom korzystanie z ustandaryzowanego, wstępnie skonfigurowanego i gotowego do regulacji zestawu narzędzi deweloperskich do tworzenia najnowocześniejszych treści w spójny sposób.

Szybki obieg w całej sieci dystrybucji Yggdrasil pozwala wszystkim partnerom YG Masters na skalowanie i przyspieszenie ich globalnych strategii wzrostu.

Epickie wrażenia z gry

Stuart McCarthy, dyrektor ds. programów partnerskich w Yggdrasil, powiedział: „Wprowadzenie Giza Infinity Reels poprzez nasz program YG Masters oferuje graczom kolejne wciągające wrażenia z gry w Nowym Roku.

Skomentował również, że:

„Złożona grafika i wciągająca ścieżka dźwiękowa ReelPlay bez trudu łączą się z szybką rozgrywką, która sprawi, że gracze na całym świecie będą zachwyceni wrażeniami z gry. Jest to kolejny tytuł, który powstał przy użyciu naszej sprawdzonej technologii GATI, która umożliwia studiom Masters szybkie tworzenie treści, a następnie szybką dystrybucję na światowych rynkach”.

David Johnson, dyrektor handlowy ReelPlay kontynuuje: „Giza Infinity Reels to nasza druga współpraca z Yggdrasil w ramach programu YG Masters. Pomysłowa technologia GATI firmy Yggdrasil zapewnia, że zawartość ReelPlay będzie nadal docierać do nowych odbiorców na całym świecie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *