Co oznacza over 1.5 w zakładach bukmacherskich?
Co oznacza over 1.5 w zakładach bukmacherskich?

Co oznacza over 1.5 w zakładach bukmacherskich?

Zakład „Over 1.5” to zakład na liczbę bramek, które zostaną strzelone w danym meczu, a konkretnie na to, że w tym meczu zostanie strzelonych więcej niż 1.5 bramki, co oznacza, że powinny zostać strzelone minimum 2 bramki (1-1, 2-1, 1-2, 2-2, 3-1, 1-3, 3-2…). Fakt, że jest on wyrażony w postaci dziesiętnej służy do rozróżnienia jednej liczby od drugiej.

Jaka jest różnica między over 1.5 a under 1.5?

Dziewczyna i pytanie

Rynki „Over 1.5” i „Over 2.5” różnią się minimalną liczbą bramek, które muszą zostać strzelone, aby wygrać zakład.

Powyżej 1,5. Minimalna liczba bramek, które muszą zostać strzelone to 2. Wynik 2-0 byłby prawidłowy. A 1-0 byłoby nieważne.

Ponad 2,5. Minimalna liczba bramek do zdobycia to 3. Wynik 2-1 byłby prawidłowy. 1-1 byłby nieważny.

Tak więc wynik, który jest ważny w „Over 1.5” może nie być ważny w „Over 2.5”, ponieważ istnieje różnica jednej bramki pomiędzy tymi dwoma rynkami.

Jak stworzyć strategię na over 1.5 gola?

Człowiek i kalkulacja

Typowanie „Over 1.5”, mimo że jest stosowane na rynkach bramek, nie jest tak naprawdę atrakcyjną opcją dla ekspertów, ponieważ kursy zazwyczaj nie przekraczają 1.50, a każda z drużyn zazwyczaj strzela przynajmniej jedną bramkę.

Tak więc opracowując strategię obstawiania „Over 1.5” musimy wiedzieć, że zyski nie będą bardzo wysokie, ale całkiem prawdopodobne, więc łączenie ich może być interesujące.

W tym przypadku warto sprawdzić, gdzie wskazane jest zastosowanie tej strategii, a gdzie nie:

Tak, jest to wskazane: Mecze, w których drużyny mają dużą różnicę poziomów. W takich meczach, szczególnie jeśli jest to wielka drużyna grająca u siebie, istnieje duża szansa, że mecz zakończy się wynikiem co najmniej 2 bramek lub więcej.

Niezalecane: Mecze, w których przegrana może poważnie zaszkodzić obu drużynom: W tego typu meczach obie drużyny będą dość zachowawcze, dlatego prawdopodobnie zobaczymy remis 0-0 lub minimalne zwycięstwo, w którym jedna z drużyn strzeli bramkę, a druga nie.

Tak jest zalecane: Mecze z udziałem wysoko punktowanych drużyn: W meczach z udziałem wysoko punktowanych drużyn to przewidywanie będzie bardzo zalecane, ponieważ w prawie wszystkich okolicznościach zapewni minimum 2 bramki, albo przez jedną drużynę, albo przez obie.

Niezalecane: Mecze z małą ilością bramek: Dokładnie odwrotnie niż w poprzednim przypadku, jeśli dwie drużyny strzelają mało bramek lub gdy grają ze sobą zazwyczaj padają bezbramkowe remisy lub zwycięstwa 1-0 lub 0-1, wtedy powinniśmy odrzucić ten rynek i wybrać inne rynki, takie jak „Poniżej 1.5” lub „Powyżej 0.5”.

Czy można postawić na over 1.5 podczas meczu na żywo?

Jest całkowicie możliwe obstawianie na rynku „Over 1.5” na żywo podczas meczu, chociaż są pewne względy, które należy wziąć pod uwagę:

Jeśli bramka została już zdobyta, kursy na tym rynku znacznie spadną.

Jeśli minęło kilka minut, a bramka nie padła, będziemy mieli wyższy kurs niż początkowy, choć czasu na spełnienie się przewidywań będzie mniej.

W zależności od tego, jak rozwinie się mecz, może być wskazane, aby wybrać inne rynki bramkowe, takie jak „Over 0.5”, „Under 2.5” lub „Over 1.5”.

Podsumowując, rynek „Over 1.5” jest doskonałą opcją zarówno dla zakładów przedmeczowych, jak i zakładów na żywo.

Bukmacherzy dla zakładów na Over 1.5

Rynek „Over 1.5” można obstawiać u każdego bukmachera, ponieważ jest to opcja, która zawsze jest dostępna w meczu piłkarskim. Dlatego niezależnie od tego, którego bukmachera wybierzesz, będziesz miał możliwość obstawiania tego i innych rynków związanych z całkowitą liczbą bramek strzelonych w meczu lub w danej połowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *