Co oznacza parzyste lub nieparzyste w zakładach bukmacherskich?
Co oznacza parzyste lub nieparzyste w zakładach bukmacherskich?

Co oznacza parzyste lub nieparzyste w zakładach bukmacherskich?

Pojęcia parzystości i nieparzystości w zakładach odnoszą się do liczby bramek w meczu piłkarskim, zarówno tych strzelonych w jednej, jak i drugiej połowie, lub sumy bramek na koniec meczu. Na przykład, 1-1 będzie równym zakładem na bramki meczu i tak samo będzie w przypadku 0-2.

Czy zero jest liczbą nieparzystą czy parzystą w zakładach?

Dziewczyna myśli

0 jest uważane za liczbę parzystą, dlatego dla celów zakładów jest również liczbą parzystą, więc 0-0, czyli wynik, od którego zaczynają się wszystkie mecze piłkarskie, będzie wynikiem parzystym. Ten szczegół będzie kluczowy przy opracowywaniu strategii opartej na tych koncepcjach.

Wskazówki do obstawiania parzystych/nieparzystych sum bramek

Mężczyzna i kobieta

Jak w przypadku każdej strategii, aby zwiększyć swoje szanse na sukces, konieczne jest przeprowadzenie pełnej analizy zdarzeń, na które zamierzamy postawić.

Zbadaj konkurencję i mecz

Musi być jasne, że nie wszystkie rozgrywki piłkarskie są takie same, dlatego też będą turnieje ligowe lub pucharowe, w których średnia liczba goli zdobywanych w każdym meczu będzie większa lub mniejsza. Z drugiej strony, znając drużyny, które zmierzą się ze sobą, zarówno ich dynamikę wyników w ostatnich kilku kolejkach, jak i to, kiedy się ze sobą zmierzą, otrzymamy wzór, w którym będziemy mogli sprawdzić, czy w tych meczach pada dużo czy mało bramek, czy są to wyniki parzyste czy nieparzyste.

Wcześniejsze doświadczenia związane z imprezą

Posiadanie wcześniejszego doświadczenia w obstawianiu wydarzeń sportowych może być bardzo pomocne, ponieważ znajomość specyfiki zawodów dostarcza nam dodatkowych informacji, które często nie są brane pod uwagę przez bukmacherów, na przykład, że w pierwszych dniach mistrzostw, rozgrywanych w sierpniu, drużyny ze środkowej lub środkowo-południowej Hiszpanii mają trudności z uzyskaniem dobrych wyników ze względu na wysokie temperatury; Albo też, że zimą deszcze i mrozy szkodzą drużynom lepiej operującym piłką, a sprzyjają tym, które stawiają na podwieszanie piłek i grę na centrze.

Zarządzanie rangą absolutną

Tak jak w przypadku większości strategii zakładów, zarządzanie rangą (pieniądze wydawane na zakłady) powinno być zarządzane z chłodną głową i jasnymi limitami, które nie powinny być łamane z żadnego powodu. Kluczem do tego typu strategii jest nieprzekraczanie wcześniej ustalonego limitu strat.

Kursy na wygraną w zakładach nieparzystych/parzystych

W zasadzie, ponieważ istnieją 2 możliwe opcje, procent sukcesu tej prognozy wynosi 50% dla każdego zdarzenia (nieparzystego i parzystego). Jednak przeprowadzając wcześniejszą analizę rozgrywek i drużyn, można zwiększyć procentowy udział jednej z opcji, dzięki czemu my, jako obstawiający, będziemy mieli większe szanse na wygraną niż sam bukmacher.

Co to znaczy, że mecz jest ustawiony?

Ustalony mecz oznacza, że został on sfałszowany, aby zakończyć się określonym wynikiem, w celu dopasowania zakładów kilku osób, które zazwyczaj obstawiają tysiące lub dziesiątki tysięcy euro. Jest to główny problem, z którym boryka się sport i bukmacherzy, a na światło dzienne wychodzi wiele przypadków ustawiania meczów w piłce nożnej i innych sportach, takich jak tenis.

Jak wykryć, czy mecz jest ustawiony?

Tak naprawdę to bukmacherzy mają narzędzia do wykrywania ewentualnego ustawiania meczów, ponieważ mecze te generują niezwykle dużą liczbę zakładów. Jednak my, jako widzowie, mamy możliwość wyczucia, które mecze mogą być podatne na ustawianie meczów.

Jak ustawianie meczów wpływa na naszą strategię?

Sfałszowane mecze naprawdę wpływają na każdy rodzaj strategii, którą zdecydowaliśmy się opracować, ponieważ dają one wyniki, które są dalekie od logiki, a więc również dalekie od prawdopodobieństwa. W ten sposób wszystkie nasze dotychczasowe badania nad dynamiką obu drużyn i ich wynikami w meczach head-to-head zostają zniweczone przez zewnętrzny czynnik warunkujący, który już z góry określa wynik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *